“Zbulohet çimka në zyrën e Tahirit, dyshohet se ia vuri një burim intim”

| 12:39
SHPËRNDAJE

Pas debatit të madh për pajisjen përgjuese, ish-kryeministri Sali Berisha shkruan sot për një çimkë përgjuese që është zbuluar në zyrën e ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri.

berisha

Sipas Berishës, cimka është gjetur në anën e pasme të grirëses së letrave dhe mes personave që dyshohet se e kanë vendosur, flitet të jetë edhe një burim intim.

Postimi i Berishës 

Ne zyren e Saje qorrit gjendet nje çimke! Te dashur miq, parmbreme, ne zyren e Saje qorrit, konkretisht ne anen e pasme te grireses se letrave gjendet nje goxha çimke!

Kjo e ka tmerruar Saje qorrin, i cili ka dyshim kryesor: 1- zevendesministrin e LSI dhe 2-njerin nga asistentet e tij.

Por njerezit afer tij flasin edhe per dy burime te tjera me te mundshme, njeri i huaj kurse burimi tjeter eshte intim! sb

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

2 KOMENTET

Comments are closed.