Zbulohen fotot e Metës, ja ku po pushon Presidenti i Shqipërisë

SHPËRNDAJE

Kanë qenë të shumtë politikanët që janë fotografuar këtë verë në plazhin e Dhërmiut kryesisht. E gjithë qeveria pothuajse, deputetë të majtë dhe të LSI-së, kanë preferuar bregdetin e Jugut.
v8

Ndërkohë kemi qenë kuriozë për të ditur se ku mund të jetë duke kaluar pushimet Presidenti Meta.

Dimë që për Presidentin dhe Kryeministrin ka dy rezidenca qeveritare, një në Dhërmi dhe një në Vlorë. Mirëpo tek asnjëra prej tyre nuk u pa Presdenti. Dhe e dini ku e gjetëm? Te shtëpia e tij te Gjiri i Lalëzit, shkruan “Panorama Plus”.

Atë që bën përherë. Pra Meta, edhe pse President, nuk ka ndryshuar asgjë nga zakonet e tij të përvitshme. I nxirë në maksimum, Meta është shfaqur i relaksuar në shezlongun e tij dhe i shoqëruar nga ndonjë mik apo eksortë, nuk e dimë me siguri.v7

Në këtë mënyrë, Meta po bën pushime të vërteta, larg edhe prej kolegëve të tij, ku siç dihet, do të ishte e pamundur të mos flasësh për politikë.

PANORAMA

Te lidhura

 

Artikulli paraprakKush janë vajzat e baballarëve të pasur, jeta luksoze që shfaqin në rrjet
Artikulli tjetër“E bënim treshe me burrin e saj dhe ajo na filmonte”, dadoja e këngëtares shpërthen në gjyq

2 KOMENTET

  1. presidenti po pushon tek shtepia e tije ne gjirin e lalzit Shtepia Toka Saraje dhe miliona dollare ,ku i fituan kokrra si ky keto gjera ,qe rroga e tyre eshte normale dhe jo fitimprurese aq sa pasuria e tyre nuk behet fjale me jeten aq mizerabel ,ne tere Kombin qe skane se fundi Buke , Dhe kerkojne te vije se shpejti Vetingu ,dhe Drejtesia , Pyetje Ke do te gjykoje Vetingu dhe Drejtesia Sic shihet Popullin IDIOT ,QORR ,SHURDH ,madje ka humbur DINJITET ,QE THERRET VETNGUN DHE DEMOKRACINE, DHE DO SHPETOJNE NGA E SHKUARA , Vetingu dhe Drejtesia ,do fuse ne Burgje JU Popull qe therret VETING -DREJTESI Amen

Comments are closed.