Zbardhet identiteti i personit që iu bë atentat në Tiranë, vëllai i të ekzekutuarit në mënyrë mafioze në Rrëshen para syve të fëmijëve

| 19:49
SHPËRNDAJE
 

I plagosuri nga atentati pasditen e sotme në zonën e “Vasil Shantos” në Tiranë, është Preng Gjini, vëllai i Armando Gjinit, i ekzekutuar kohë më parë.

Dyshohet se ai ka qenë në drejtimin e mjetit gjatë shpërthimit.

Armando Gjini u ekzekutua para syve të dy fëmijëve të tij në Rrëshen në gusht të vitit të shkuar.

Familja Gjini është e njohur për përfshirjen në trafikun e drogës dhe viktima konsiderohej si “ushtari” i Met Kananit, gjithashtu i përfshirë në këtë trafik.

armando-gjini

Ekzekutimi i Armando Gjinit ka mbetur pa autor sot e kësaj dite.

Ekzekutimi i Tonin Gjinit në sy të fëmijëve, ku po heton policia: Vrasja stil mafioz, autorët…

Ekzekutimi i “ushtarit” të Met Kananit, Armando Gjini u lirua 4 ditë pas arrestimit të bujshëm, tani po hetohej për…

“Vrasja në Rrëshen, zinxhir i hakmarrjes mes dy familjeve”, gazetarja: Dosja e parë që ka hapur Prokuroria, e vrasjes mafioze të Armando Gjinit

Qitësi i maskuar si femër qëlloi nga banesa e mikut të Armando Gjinit, detaje të reja nga ekzekutimi në Rrëshen. Reçi takoi një grua me fëmijë para se …

 

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.