Zaimina Vasjari kurorëzohet për herë të dytë “Miss Shqipëria” (Foto)

SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur dhe një nga më të bukurat, Zajmina Vasjari është kurorëzuar për herë të dytë si miss. Pasi rrëmbeu kurorën për herë të parë para 16 vitesh, në vitin 2002, bukuroshja shqiptare është rishpallur edhe një herë miss.

Këtë gjë na e ka treguar vetë Zaimina, nëpërmjet një postimi në “Instagram”, ku ka postuar foto me kurorën e “Miss Shqipërisë”.

35142993_860895547431499_618572790676586496_n

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/zaimina-vasjari-kurorezohet-per-here-te-dyte-miss-shqiperia-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.