‘Z.Kerry, mos tako qeveritarët e inkriminuar, publiko emrat e politikanëve kriminelë’

| 10:18
SHPËRNDAJE

“Miresevjen z.Kerry, por mos tako qeveritarët e inkriminuar. Z. Kerry, publiko emrat e politikaneve kriminelë”.

akMe këtë thirrje, Aleanca KuqeZi ka mbajtur një tubim paraditen e sotme në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë. Tubim, që sipas kreut të saj, Kreshnik Spahiu bëhet në pritje të Sekretarit Amerikan të Shtetit John Karry.

“Rreziku i Shqipërisë nuk është patriotizmi por banditizmi. Mos i shtrëngoni dorën qeveritarëve të korruptuar sepse ata do keqpërdorin çdo foto me ju. Shqiptarët kanë sytë tek ju”- ka thënë ai.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

1 KOMENT

Comments are closed.