Ylli i Juventusit përmendet në merkato, tre super ekipe të interesuara

SHPËRNDAJE

Duket se krejt papritur u bë një nga emrat më të përfolur të merkatos. Bëhet fajlë për mbrojtësin e Juventusit, Aleks Sandro.

Aleks Sandro

Paraqitjet e tij nuk kanë qenë të pakta dhe po ashtu kanë qenë më të mirat. Braziliani është vendosur në qendër të vëmendjes së disa klubeve evropiane. Klubet më të fundit që kanë shfaqur interes për të janë Çelsi, Mançester Junajtid dhe PSG. Lufta do të jetë e ashpër, ndërkohë qe Juventusi kërkon që të rinovojë me lojtarin.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.