Ylli i Ajaksit “godet” jashtë fushe, “vjedh” zemrën e vajzës së ish-futbollistit të Holandës

| 12:55
SHPËRNDAJE

Estele Bergkamp, e bija e ish-futbollistit holandez të Ajaksit, Arsenalit dhe Interit, është e dashura e re e lojtarit të talentuar të Ajaskit, Doni Van De Bek.

van de bek

 estele 1

Çifti pasi publikoi lidhjen në muajt e vërës, shkuan dhe në ceremoninë e “Topit të Artë”, duke treguar se lidhja e tyre po shkon shumë mirë.

094456155-b09773ae-afbb-47b1-a42f-50e5f811b46b

Duket se jeta e Estele është e lidhur shumë ngushtë me futbollin, pasi edhe i ati edhe i dashuri kanë lidhje të drejtpërdrejt me sportin më të ndjekur në botë.

094455939-46fab515-fdd9-42e5-8b8f-0ec62ae14ec0

094455881-1bfbbc21-255f-4efb-9603-4f24c643899b

/PANORAMASPORT.AL/

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.