Ylli Baka dhe Dule Malindi ia marrin këngës, Presidenti Meta mban iso. Shihni videon

| 20:57
SHPËRNDAJE

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka publikuar një video në facebookun e tij ku shihet mes këngëtarëve Ylli Baka dhe Dule Malindit.

meta duke malindi ylli baka

Ndërsa kengetaret ia marrin këngës, Presidenti Meta mban iso, këtë të fundit që e vlerëson si një nga kryeveprat dhe pasuritë më të mëdha kulturore e shpirtërore të kombit shqiptar.

“Iso-Polifonia e Toskërisë është një nga kryeveprat dhe pasuritë më të mëdha kulturore e shpirtërore të kombit shqiptar! Aq më tepër së bashku me Ylli Bakën e Dule Malindin!” shkruan Presidenti.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.