Yjet Hollywood-ianë që janë miq të ngushtë (Foto)
 

Yjet Hollywood-ianë që janë miq të ngushtë (Foto)

| 15:33
SHPËRNDAJE

Shumicën e rasteve, mediat rozë i japin shumë rëndësi romancave që të famshmit krijojnë por shumë më pak hapësirë miqësisë mes tyre.

Më poshtë po ju njohim me miqësinë që yjet hollivudianë kanë me njëri tjetrin:

Busy Philipps dhe Michelle Williams

Miley Cyrus dhe Kelly Osbourne

Usher dhe Justin Bieber

Courteney Cox dhe Jennifer Aniston

George Clooney dhe Brad Pitt

Bradley Cooper dhe Gerard Butler

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.