Xhelozi apo profesionalizëm? Klea Huta ia ka bërë gati listën Elgitit me këngëtaret që nuk duhet të bashkëpunojë

| 10:17
SHPËRNDAJE
 

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të dashura të showbizzit shqiptar.

klea huta dhe elgit doda (6)

Ditën e djeshme, ata ishin të ftuarit special të rubrikës “Ti mund të këndosh” tek “E diela shqiptare”, ku Klea zbuloi se i kishte bërë një listë me këngëtaret, me të cilat nuk duhet të bashkëpunonte.

klea huta dhe elgit doda (5)

“Jo Giti e di vet, e ka listën gati se me kë nuk duhet të bashkëpunojë, unë nuk them asnjë fjalë më tepër”,- tha Klea.

klea huta dhe elgit doda (3)

“Po, ma ka vënë aty sa hyn te dera. Dhe ato e dinë se kush janë. Kanë ardhur tek dera kanë parë listën dhe janë kthyer”,- shtoi Elgiti me shaka.

klea huta dhe elgit doda (2)

E pyetur për arsyen, Klea tha se e gjithë kjo lidhet vetëm me profesionalizmin e këtyre këngëtareve.

klea huta dhe elgit doda (1)

“Ç’është e vërteta janë ca njerëz që nuk duhet të jenë aty sepse nuk kanë arsye për të qenë. Pra nuk kanë arsye për të qenë në tregun muzikor dhe nuk duhet të jetë Giti im, ai që duhet t’i lançojë për në treg”,- u shpreh moderatorja.

klea huta (3)

Klea dhe Elgiti janë prindër të një djali, të quajtur Krid, i cili erdhi në jetë në muajin qershor të këtij viti.

klea huta (5)

klea huta (1)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.