“Whatsapp” jep lajmin e hidhur për përdoruesit

SHPËRNDAJE

“Whatsapp” ka njoftuar se shumë shpejt do të bëjë një ndryshim të madh, që do të mërzisë shumë persona që e përdorin atë për të komunikuar me të afërmit dhe miqtë.

whatsapp

Kompania e zotëruar nga “Facebook”-u nuk do të punojë më për “smartphone”-t e vjetër. Pra disa lloje celularësh nuk do të përdorin dot më “Whatsapp”-in.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/whatsapp-jep-lajmin-e-hidhur-per-perdoruesit/

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.