“West Side Family” me një anëtar të ri? Landi e Miri zbulojnë të rejat e grupit (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Grupi “West Side Family” është një ndër më të dashurit për publikun shqiptar. Që pas ndarjes nga jeta të Dr.Florit grupi i famshëm i kishte munguar skenës shqiptare.

 

west side family

Por Landi dhe Miri u rikthyen para pak javësh me këngën “Beso” që menjëherë e pasuan me “Komshia”. Pas kësaj duket se “West Side Family” do t’i rikthehet me seriozitet muzikës dhe dy pjesëtarët e tij kanë plane të sjellin projekte dhe bashkëpunime të reja.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/west-side-family-me-nje-anetar-te-ri-landi-e-miri-zbulojne-te-rejat-e-grupit-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.