Vrasja në Prezë/ Viktima u qëllua disa herë. Autorët nuk lanë asnjë gëzhojë në vendin e ngjarjes

| 21:29
SHPËRNDAJE
 

Asnjë gëzhojë plumbash nuk është gjetur në vendin ku u vra me armë zjarri pasditen e sotme 71 vjeçari Abdullah Budlla.

vrasjaaaa

Ngjarja ndodhi rreth orës 16:45 minuta në zonën e Prezës në rrethinat e Tiranë.

Fakti që ai është qëlluar nga një makina në lëvizje, ngrenë dyshime se gëzhoja kanë rënë brenda mjetit të autorëve të krimit.

Viktima është qëlluar disa herë me plumba duke i shkaktuar vdekjen në vendin e ngjarjes. Budlla u vra fare pranë makinës së tij, të cilën e përdorte edhe si taksi, i pa licencuar.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.