Vlorë, bllokohet në port një “Ferrari” i vjedhur

| 14:43
SHPËRNDAJE

VLORE- Autoritete portuale të qytetit të Vlorës kanë bllokuar një makinë tip Ferrari që vinte nga Italia për në Shqipëri. Sipas burimeve policore, makina është bllokuar për shkak se ka rezultuara e vjedhur. Nga të dhënat e para mësohet se makina është vjedhur në San Marino. Ende nuk ka të dhëna lidhur me pronësinë e makinës.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.