“Vlora Sport”, drejtuesit e Flamurtarit i paraqesin sot projektin kryeministrit Rama

SHPËRNDAJE

Sinan Idrizi dhe kryebashkiaku i Vlorës, Dritan Leli, pritet që t’i paraqesin sot kryeministrit Edi Rama paketën “Vlora Sport”. Rama do të jetë në Vlorë sot, ku do të mbledhë ministrat në vilën qeveritare dhe pritet të zhvillojë edhe një takim me Idrizin e Lelin.

vlora sport

Pak ditë më parë, administratori i Flamurtarit Sinan Idrizi takoi kryetarin e Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli. Mes Lelit dhe Idrizit u diskutua për projektin “Vlora Sport”, që sot do t’i prezantohet edhe kryeministrit Rama.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.