‘Vish fustanin me toka’/ Kryemadhi këndon këngën e grupit të rrepit fierak! Tregon ‘talentin’ në kuzhinë sëbashku me Kejdi Mehmetin

Mar 25, 2021 | 10:31
SHPËRNDAJE

Kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi prej disa kohësh jemi mësuar ta shohim ndryshe, në pasionin e saj për gatimin.

Ndërkohë së fundmi ajo ka zbuluar se i pëlqen dhe të këndojë.

Në një postim në Instastory, Kryemadhi shfaqet duke gatuar se bashku me ish-deputeten Kejdi Mehmetaj, dhe duke kënduar së bashku këngën e grupit fierak Free Mc, “Vish Fustanin me toka”.

Kujtojmë që Kryemadhi është në krye të listës së kandidatëve për deputetë të LSI në Fierit, ndërsa e dyta është Kejdi Mehmetaj. Kryetarja e LSI ka zgjedhur të garojë në tre qarqet më të vështira, në Tiranë në Fier dhe në Elbasan!

Mbrëmjen e djeshme, Kryemadhi ishte në Fier, ku darkën thotë se e ka mbyllur duke gatuar dhe kënduar së bashku me Kejdin.

pjimage - 2021-03-25T103105.511

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura