Viola Spiro në çaste qetësie, nën dritave shumëngjyrshme e mes gotave me verë

SHPËRNDAJE

Edhe pse u përfol gjatë për lidhjen me bosin e drogës, Viola Spiro ka zgjidhur të mos reagojë ndaj askujt.

Bukuroshja e ekranit ka vijuar të publikojë foto si normalisht, ku tregon detaje nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi ajo ka postuar një foto nga ambientet e një shtëpie, teksa nën dritat shumëngjyrshme të pemës së vitit të ri dhe mes tre gotave me verë, ajo shijon spektaklin italian “Grande Fratello”.

viola

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakDeputeti i PD takon mjekët që u dorëhoqën, Spahia: Tronditëse, kjo Qeveri shkaterroi sistemin nga brenda
Artikulli tjetërLetra me emrat e mjekëve që u dorëhoqën, zv/ministrja takim urgjent

S'KA KOMENTE

Comments are closed.