Viola Spiro në çaste qetësie, nën dritave shumëngjyrshme e mes gotave me verë

SHPËRNDAJE

Edhe pse u përfol gjatë për lidhjen me bosin e drogës, Viola Spiro ka zgjidhur të mos reagojë ndaj askujt.

Bukuroshja e ekranit ka vijuar të publikojë foto si normalisht, ku tregon detaje nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi ajo ka postuar një foto nga ambientet e një shtëpie, teksa nën dritat shumëngjyrshme të pemës së vitit të ri dhe mes tre gotave me verë, ajo shijon spektaklin italian “Grande Fratello”.

viola

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.