VIDEOLAJM/ Teatri Kombëtar kthehet në inerte. Pamjet nga shembja e ndërtesës, hidhet ujë për të mos ngritur pluhur

| 15:05
SHPËRNDAJE

Vazhdon puna për shembjen e Teatrit Kombëtar. Fadromat po punojnë për shembjen e të gjithë godinës dhe mbledhjen e inerteve.

Ndërkohë në pamjet e siguruara nga Panorama.al shihet duke u hedhur ujë mbi rrënoja për të mos u ngritur pluhur.

Ndëkrohë pritet të shembet edhe godina e Teatrit Eksperimental, pasi IKMT të mbaroj punë e ndërtesës e Teatrit Kombëtar.

Protestuesit aktualisht janë larguar nga bulevardi dhe aty kanë mbetur vetëm punonjësit e policisë.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.