VIDEOLAJM/ Takat “tradhtojnë” Jorida Tabakun, momenti kur deputetja pengohet tek shkallët e Kuvendit, për pak rrëzohet

Jun 23, 2022 | 13:00
SHPËRNDAJE

Takat kanë “tradhtuar” deputeten e PD, Jorida Takabu teksa ecte në korridorin e Kuvendit për tu ulur në vendin e saj.

Në një moment, deputetja pengohet tek shkallët dhe për pak rrëzohet, por arrin të mbahet tek tavolina.

Ajo shikohet duke qeshur, ndërsa qetëson kolegët duke u konfirmuar se është mirë.

© Panorama.al

Te lidhura