VIDEOLAJM/ Niko Peleshin nuk e mbajnë këmbët pas diskutimeve ne Ballukun, gati sa nuk rrëzohet në shkallën e parlamentit

Sep 22, 2022 | 11:37
SHPËRNDAJE

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi ka pësuar një incident të vogël gjatë seancës së sotme plenare në Kuvendin e Shqipërisë.

Teksa fliste deputeti Denis Deli në foltoren e Kuvendit, Peleshi është afruar pranë vendit ku qëndron e ulur zv/kryeministrja e Belinda Balluku.

Të dy diskutojnë për disa minuta dhe teksa Peleshi niset për t’u larguar në vendin e tij, përpara shkallës humbet ekuilibrin duke rrezikuar të rrëzohet.

© Panorama.al

Te lidhura