VIDEOLAJM/ Ministri Bushati nxjerr gjuhën teksa takon sekretarin Kerry

| 13:17
SHPËRNDAJE

Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ka bërë një gjest të pazakontë në takimin në Kryeministri me Sekretarin amerikan të Shtetit, John Kerry.

Teksa takonte zyrtarin e lartë amerikan, Bushati në një moment ka nxjerrë edhe gjuhën jashtë, në momentin kur po shkrepeshin fotografitë e rastit.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

3 KOMENTET

Comments are closed.