VIDEOLAJM/ “Ik o plaku Mere!”- “Mos harro Gentian…”- Sali Berisha përplaset me Taulant Ballën! Ja çfarë nuk u pa në TV

Jun 23, 2022 | 13:29
SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i Grupit të PS-ë, Taulant Balla janë përplasur me njeri-tjetrit teksa u shkëmbyen për të shkuar në foltoren e Parlamentit.

Sali Berisha me ironi i ka thënë Taulant Ballës se ky i fundit gjatë fjalës në Kuvend të mos harronte “Gentian Sharrën”.

Por kreu i grupit të PS-së i është përgjigjur me të njëjtën monedhë teksa ka thënë se “të fala non gratës”, madje  duke e quajtur Berishën si “plaku Mere”.

Replikat pa mikrofon

Sali Berisha- Taulant Balles: Mos harro Gentian Sharrën

Taulant Balla: Të fala non gratës….

Sali Berisha: Mos harro Gentian Sharrën…

Taulant Balla: Ik o plaku Mere ik

© Panorama.al

Te lidhura