VIDEOLAJM/ Helikopter dhe hamer, ja si po ruhet John Kerry në Tiranë

| 9:30
SHPËRNDAJE

Me gjithë masat e rrepta të sigurisë që ka marrë Policia e Shtetit, Garda e Republikës dhe SHISH-i për vizitën e sekretarit amerikan në Shqipëri, është vënë në dispozicion edhe një helikopter, që patrullon mbi qiejt e Rinasit.

Ndërkohë, vizita e Kerry-t ishte parashikuar të niste në orën 09:00, por mberriti ne Rinas me 45 minuta vonese.

hameri

kerri 1 kerri 2 kerri 3 kerri 4 kerri 5 kerri 6 kerri 7 kerri 8 kerri 9 kerri 10 kerri 11 kerri 12 kerri 13 kerri 14 kerri 15 kerri 16 kerri 17 kerri 18 kerri 19 kerri 20 kerri 21 kerri 22 kerri 23

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.