VIDEOLAJM/ Berisha dhe deputetët e PD lënë sallën e parlamentit në momentin kur merr fjalën kryeministri Rama

Nov 27, 2022 | 12:19
SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputetët e Partisë Demokratike kanë lënë sallën në momentin kur kreu i qeverisë Edi Rama ka marrë fjalën në mbledhjen e dy kuvendeve në parlament.

Ata kanë dalë jashtë ambienteve të parlamentit, ku Sali Berisha ka mbajtur edhe një fjalë për gazetarët.

Berisha deklaroi se Rama është armik i shqiptarëve dhe Kosovës duke theksuar se mbështet Rusinë e vogël të Ballkanit, Serbinë në samitet ndërkombëtare.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura