VIDEO/ “Zgjidh një titull për mua”, Oriola Marashi provokon me bikini nga pishina

SHPËRNDAJE

Oriola Marashi gjithmonë ka ditur që të tërheq vëmendjen dhe tregon që është joshëse. Modelja shqiptare shpesh është kryeqendra e mediave rozë për shkak të fotove dhe videove provokuese që ajo poston në rrjetet sociale.

Pick a caption for me …

A post shared by Oriola Márashi (@oriolamarashi) on

Së fundmi ajo i ka lënë të gjithë gojëhapur teksa poston një video me bikini duke dalë nga një pishinë. Oriola është shfaqur tepër provokuese. “Zgjidh një titull për mua”- shkuan modelja në Instagram.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.