VIDEO- Zgjedhjet e 14 Majit/ Meta: Me Profesor Luçiano Boçin, Elbasani do të hyjë i sigurtë në rrugën e zhvillimit dhe të ndryshimit

Mar 21, 2023 | 9:49
SHPËRNDAJE

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se me fitoren në zgjedhjet e 14 majit në Elbasan të kandidatit të koalicionit, Luçiano Boçi, ky qytet “do të hyjë i sigurtë në rrugën e zhvillimit dhe të ndryshimit”.

Me një postim në rrjetet sociale, Meta tregon mbështetjen e fortë për Boçin.

“Fitorja më 14 Maj, me të rinjtë dhe për të rinjtë e Elbasanit”, thekson Meta.

POSTIMI I PLOTE

Me Profesor Luçiano Boçin, Elbasani do të hyjë i sigurtë në rrugën e zhvillimit dhe të ndryshimit.

Ne mbështesim fuqishëm Kryebashkiakun e ardhshëm të Elbasanit për realizimin e Kartës së Studentit dhe Kartës së Nxënësit, që do lehtësojnë e mbështesin të gjithë të rinjtë në rrugën e dijes.

Fitorja më 14 Maj, me të rinjtë dhe për të rinjtë e Elbasanit.✌️🇦🇱

#PartiaeLirise #BashkeFitojme #Elbasan #LucianoBoci #14Maj #NdryshimMeCdoCmim

NDIQE LIVE "PANORAMA TV" © Panorama.al

Te lidhura