VIDEO/ Zbarkon në Torino talenti 20-vjeçar, zbulohet kontrata që do të firmosë me Juventusin

| 14:28
SHPËRNDAJE

Talenti francez Marlej Ake ka mbërritur në klinikën e Juventusit për të kryer analizat mjekësore përpara se të firmosë si futbollist i ri i bardhezinjve. Ish-mesfushori i krahut të Marsejës zbarkoi sot në Torino dhe do të kryejë më pas firmosjen e kontratës me “Zonjën e Vjetër”.
torinooooo20-vjeçari do të aktivizohet me Juventusin U-23 dhe në varësi të paraqitjeve mund të sigurojë dhe debutimin me ekipin e parë. Sipas të dhënave nga mediat italiane, ai do të firmosë për 4 vite e gjysmë.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.