VIDEO/ Ylli i Bajernit “çmend” shokët e skuadrës në mes të natës, ja çfarë rrengu u punon

Nov 22, 2020 | 22:13
SHPËRNDAJE

Mbrojtësi i Bajernit Alfonso Dejvis u ka punuar një rreng të lezetshëm shokëve të skuadrës te bavarezët.
alphonso-davies-goal
Futbollisti kanadez i kontakton shokët e skuadrës në mes të natës duke u thënë: “nuk kam kohë, do të të marr më vonë”. Lojtari i publikon me video telefonatat dhe reagimet e Alabasë, Levandosvskit, Gnabrit, etj. “Viktimat” mbeten të shtangur nga përgigjia e 20-vjeçarit.

Video-ja e publikuar nga Dejvis është pëlqyer shumë nga fansat e tij në rrjetet sociale.

PANORAMASPORT.AL

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.