VIDEO/ Vajza filmohet duke vjedhur para, gabimi që bëri kur u largua

| 22:23
SHPËRNDAJE
 

Në puntatën e sotme të emisionit “Stop” në Tv Klan, janë transmetuar disa nga videot e rubrikës “hitparade i absurdit shqiptar”.

fdsfsdf

Në videon e parë, një vajzë është filmuar nga kamera e sigurisë duke vjedhur para në arkën e një dyqani. Por, pasi u largua, vajza harroi të mbyllte sirtarin, duke bërë që shitësja të dyshonte.

Në videon e dytë, disa qytetarë janë filmuar duke hedhur plehrat në rrugë

Një tjetër video është ajo e dërguar nga një qytetar, i cili ka filmuar një kacafytje të rrallë mes një qeni dhe një gjeli.

Janë këto disa nga episodet që shfaqen dhe komentohen në studion e emisionit “Stop”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.