VIDEO/ Vajza e Robert Aliajt mahnit jurinë e ‘The Voice Kids’ në Belgjikë

| 21:53
SHPËRNDAJE

Vajza e artistit Robert Aliajt, Gala ja ka dalë të rrëmbejë të gjithë vëmendjen e e jurisë në fazën e audicioneve të fshehta në ‘The Voice Kids’ në Belgjikë.

vajza

Me këngën “Don’t know why” të Norah James, Gala dhe bëri që 3 anëtarët e jurisë të kthenin karriget që në sekondat e para të performancës. Ndërsa një karrige me tre anëtare jurie hezituan për momentin, por nuk nguruan që pak para këngës ti bashkoheshin pjesës tjeter.

Në prapaskenë, i ati, Roberti shihet duke buzëqeshur dhe i lumtur për suksesin e vajzës.

 

Wow! 😮 Gala legt de lat alvast erg hoog voor deze avond… 💕

Posted by The Voice Kids – VTM on Thursday, February 13, 2020

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.