VIDEO/ Urim prekës nga Ronaldo, e ëma shpërthen në lot

Jan 3, 2022 | 2:00
SHPËRNDAJE

Maria Dolores Averio, mamaja e Kristiano Ronaldos, festoi ditëlindjen e saj të 67, ditën e 31 dhjetorit. Asaj nuk mund t’i mungonte dhe një urim nga futbollisti i Mançester Junajtid, i cili gjithmonë e ka treguar se sa shum vlen nëna për të.

cristiano-ronaldo-mother

“Urimet më të mira për nënën më të mirë në botë, një luftëtare e cila më mësoi që kurrë mos të dorëzohem, gjyshes më të mirë që fëmijët e mi do të dëshironin ta kishin” ishin fjalët e Ronaldos në postimin e tij në Instagram.

ronaldo urimi

 

 

Në një video të publikuar nga “Gazzetta”, shikohet Dolores e cila nuk arrin t’i përmbajë dot lotët teksa lexon urimin e bërë nga ana e djalit të saj.

 

© Panorama.al

Te lidhura