VIDEO/ U ble 40 milionë euro nga Liverpuli, lojtari godet në mënyrë amatoreske penalltinë

SHPËRNDAJE

Liverpuli deri më tani ka bërë disa afrime të rëndësishme si Xherdan Shaqiri, Keita Fabinjo dhe Alison. Skuadra e Jurgen Klop duket se është përforcuar ndjeshëm në këtë merkato vere.

Fabinjo

Por ai që u ble plot 40 milionë euro, pra Fabinjo ka bërë një goditje amatoreske të penalltisë në ndeshjen e sotme përballë Torinos. Lojtari e ka goditur penalltinë dhe nuk ka arritur dot as ta shënjestrojë portën duke e nxjerrë jashtë.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.