VIDEO/ U arrestua me qese të zezë në kokë, ky është 48 vjeçari i kthyer në tmerrin e të moshuarve në Palasë

| 15:10
SHPËRNDAJE
 

Dy persona kanë përfunduar në prangat e policisë së Vlorës pas grabitjeve të shumta në banesat e të moshuarve javët e fundit në fshatin Palasë të Himarës.

Njëri prej tyre, është 48 vjeçari Bledar Çunaj, i cili është denoncuar edhe për përdhunime, përveç grabitjeve të parave dhe celularëve të viktimave.

Madje, në disa raste ai ka grabitur edhe ullinj apo vaj ulliri, një zonë e njohur për prodhimin e këtij fruti. Midis vjedhjeve të tij, ishte edhe rakia. Ai u arrestua falë kamerave mbikëqyrëse të një prej banesave të vjedhura.

LEXO EDHE: 

EMRAT/ Kryen 6 grabitje brenda pak ditëve në të njëjtin fshat turistik, forcat “Operacionale” dhe “Shqiponjat” prangosin hajdutët e rrezikshëm. Shumat që vodhën

 

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.