VIDEO/ Tritol në çdo kolonë, sheshohet banesa disa katëshe në Durrës

| 17:17
SHPËRNDAJE

Një tjetër banesë disa katëshe, e shkatërruar nga tërmeti është shembur në Durrës.

pallat123

Shembja e saj është bërë me shpërthim të kontrolluar nga forcat xheniere.

Si pasojë e tërmetit të 26 nëntorit ishte i konsiderueshëm numri i banesave dhe pallateve që pësuan dëmtime serioze ku disa prej tyre u shpallën të pabanueshme.

Tërmeti i fortë i atij mëngjesi la pas 51 viktima dhe qindra të plagosur.

Te lidhura


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.