VIDEO/ Tifozi meksikan sfidon FIFA-n dhe tenton të fusë alkool në stadium, por shihni ç’ndodh kur zbulohet nga punonjësi i sigurimit

Nov 24, 2022 | 11:12
SHPËRNDAJE

48 orë përpara nisjes së Botërorit 2022, autoritetet tronditën tifozët duke njoftuar se nuk do të mund të konsumonin alkool në Katar. 

200Por disa tifozë meksikanë tentuan të sfidojnë FIFA-n duke futur alkool në stadium.

Meksikani kishte fshehur alkool në dylbitë e tij dhe pretendonte ta pinte në stadium, por u zbulua nga punonjësi i sigurimit. Momenti më epik i videos është kur punonjësi vendos dylbitë në buzë dhe bën sikur do të pijë alkool nga ato.

Kjo video tashmë po bën xhiron në rrjet.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura