VIDEO/ Tërmet edhe gjatë mbledhjes së qeverisë. Shihni reagimin e ministrit

SHPËRNDAJE

Tërmetet nuk kanë munguar as gjatë mbledhjes së qeverisë.

qeveriu

Gjatë transmetimit live, një lëkundje tërmeti u ndje në ndërtesën qeveritare teksa fliste ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj.

Dhjetëra tërmete më të vegjël se ai i pasdites së djeshme prej 5.8 ballësh janë regjistruar kryesisht në Tiranë dhe në Durrës.

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.