VIDEO/ Tërmet edhe gjatë mbledhjes së qeverisë. Shihni reagimin e ministrit

| 9:33
SHPËRNDAJE

Tërmetet nuk kanë munguar as gjatë mbledhjes së qeverisë.

qeveriu

Gjatë transmetimit live, një lëkundje tërmeti u ndje në ndërtesën qeveritare teksa fliste ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj.

Dhjetëra tërmete më të vegjël se ai i pasdites së djeshme prej 5.8 ballësh janë regjistruar kryesisht në Tiranë dhe në Durrës.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.