VIDEO/ Telefonata që shtangu Aldon në emision, kameramani i Tv Klan i bën kërkesën befasuese

| 11:32
SHPËRNDAJE

Ashtu si çdo mëngjes, edhe dje, drejtuesi i emisionit të mëngjesit në Tv Klan, Aldo, ka pritur telefonatat e qytetarëve që kërkojnë njohje përmes emisionit të tij, por një rast për t’u mbajtur mend ka qenë kur nga ana tjetër e telefonit, ishte kameramani i televizionit Klan.

Ai ka kërkuar një femër për njohje, por moderatori ka thënë se deri në ato momente nuk kisht asnjë sugjerim për të.

vlora aldo

Biseda:

Mirëmëngjes, Mario jam.

Aldo: Hë mo Mario si ja kalove.

Kolegu juaj jam, për një njohje.

Aldo: Po ti cfarë moshe ke?

41, kërkoj ndonjë kush është e interesuar.

Aldo: Asnjë

Jam kameraman punoj në Tv Klan.

Aldo: Okej në rregull asnjë nuk është e interesuar vlla, der tani asnjë.

Faleminderit

Aldo: E lamë edhe sigurën e Vlorës.

Mund ta ndiqni bisedën në videon më poshtë, minuta 5:30

https://www.youtube.com/watch?v=m4jQcspjQ3A

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.