Video/ “Të hipi njëherë”, mësuesja në Tiranë luan “kala dibrançe” në klasë me nxënësit

SHPËRNDAJE

Emisioni “Stop” i transmetuar mbrëmjen e djeshme, ka bërë publike një video të regjistruar në ambientet e gjimnazit “Qemal Stafa” ku shihet njëra nga mësueset e stafit pedagogjik duke luajtur “kala dibrançe” në mes të klasës.

Kjo video është xhiruar ditën e parë të shkollës dhe në ambientet e njërës prej klasave të këtij gjimnazi, e ndërsa mësuesja që argëtohet me nxënësit quhet Arta Shehu dhe jep lëndën e matematikës.

by panoramaon

Te lidhura

 

Artikulli paraprakMeshkujt që martohen me këto gra janë më të lumturit
Artikulli tjetërTrajneri i Dinamo Kiev: Skënderbeun e kemi parë në Shqipëri, u ngjan skuadrave në Ukrainë

1 KOMENT

  1. I paska ikur mendja zyshes. Mendoni pak figuren e mesuesit ne kohen e xhaxhit…Ke respekt edhe sot kur i sheh te plakur nga mosha.
    Nje pyetje kam: _ A do te vijne ndonjehere ato figura te ndritura???
    E di qe do te me thoni:_As mos e co neepr mend nje gje te tille…
    …Dhe per kete me vjen keq…shume keq. Sa dhimbje per nje popull

Comments are closed.