VIDEO/ Super eskorta e Merkel, e shoqërojnë 20 makina, 5 motorrë dhe 1 helikopter

| 14:47
SHPËRNDAJE

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka mbërritur në kryeministri me një super eskortë.

Eskorta qe shoqeroi Merkelin

Makinën e blinduar e kanë shoqëruar nga Rinasi deri në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” jo pak por 20 makina, 2 prej të cilave ishin ambulanca, 2 Hummer, 5 motorrë dhe një helikopter. 

Te lidhura



Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

6 KOMENTET

Comments are closed.