VIDEO/ “Streha” e re e Kukësit, ja pamjet e fundit nga stadiumi “Zeqir Ymeri”

| 19:15
SHPËRNDAJE
 

Pavarësisht bojkotit të kampionatit, punimet në stadiumin e Kukësit po vazhdojnë me intensitet të lartë. Tashmë ka përfunduar mbulimi i tribunës qendrore, ndërsa po punohet për shtrimin e tapetit jeshil të fushës së “Zeqir Ymerit”.
kukesiNë një video të publikuar së fundmi në rrjetet sociale, tregohen se faza tjetër e punimeve lidhet me ngritjen e tribunave pas portave.

Pas gati dy vitesh, Kukësi do të ketë mundësinë të luajë në shtëpinë e tij të re pasi stadiumi i vjetër nuk plotësonte kushtet për licencim.

 

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

1 KOMENT

Comments are closed.