VIDEO/ Spektakël fishekzjarrësh, shikoni si e festojnë tifozët e Bazelit triumfin ndaj Partizanit

Jul 22, 2021 | 23:57
SHPËRNDAJE

Bazeli arriti të triumfonte me rezultatin 3-0 ndaj Partizanit, në sfidën e parë të vlefshme për raundin e dytë të Ligës së Konferencës. Dopieta e Stoker dhe eurogoli me roveshatë i Kabral, i siguruan triumfin skuadrës së drejtuar nga trajneri Rahmen.

Fishekzjarret

Pas shënimit të golit të tretë nga skuadra zvicerane, nuk mungoi as festivali i fishekzjarrëve, të hedhura nga tifozët e Bazelit jashtë stadiumit. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura