VIDEO/ Skena erotike në urbanët e Tiranës, burri i fut duart me stil vajzës

SHPËRNDAJE

Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur ditën e djeshme në një nga urbanët e Tiranës. Një video e postuar në rrjetet sociale nga JOQ tregon se një burrë, është duke ngacmuar një grua.

Sipas asaj që shikohen në video, burri i është ngjitur një gruaje dhe tenton herë pas here që ta prek nga të pasmet.

Por kjo ngjarje ëshTë parë nga shumë njerëz, të cilët nuk kanë reaguar, ndërsa një grua që që ishte ulur e ka filmuar këtë skenë dhe tregon për JOQ: Kur sta le gruja ne dark. Sapo ndodhi ne autobuzin e Kamzes turp i zotit. Goca ishte 25-27 burri tek 45 vjec. Me qar kptova i vinte zor me i fol se e shikoi 2 her me inat po nuk kishte ku te shkonte se autobuzi plot ai u ngjiste nga mrapa, kjo u largonte ai prap mrapa saj, skene skandaloze! Te mendosh qe shume te reja bien pre e manjakeve te tille ne urbane!”

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.