VIDEO/ “Siri, telefono mamanë”, Federico Chiesa feston me njeriun e zemrës

Jul 12, 2021 | 17:13
SHPËRNDAJE

Dy gola realizoi Federico Chiesa në Euro 2020, kompeticion ku ishte një nga lojtarët më të mirë dhe vendimtarë të kampionëve të Italisë.

chiesa

I furishëm, i shpejtë, driblues, goditës i portës kundërshtare dhe goleador. Sulmuesi i djathtë dha gjithçka nga vetja në kompeticionin që u mbyll me fitore.

Festë e madhe në kampin e kaltër, teksa 23-vjeçari i Juventusit nuk humbi kohë dhe zgjodhi të telefonojë njeriun më të shtrenjtë.

“Siri, telefono mamanë time“, urdhëroi Chiesa sapo ngriti lart trofeun me shokët e skuadrësa, duke nxituar të ndante emocionet unike me mamanë e tij.

© Panorama.al

Te lidhura