Video/ Si të eliminoni dhjamin e barkut me aloe vera

SHPËRNDAJE

Për të gjithë ata që po merren me një dhjam “kokëfortë” blogerja e ushqimit Kristi Janku tregoi sot në rubrikën e saj “me duart e Kristit” në emisionin “Kush vjen për drekë” pijen ideale për ta eleminuar.

Sipas saj, receta që ju nevojitet ka përbërës të cilët mund të gjenden lehtësisht në shtëpitë tuaja. Për përgatitjen e saj do t’iu duhet:

-1 limon

-20 gr tul aloe vera

– 250 ml ujë

Të gjithë përbërësit përzihen sëbashku derisa të formohet një masë homogjene. Kjo pije jo vetëm që djeg kaloritë, por përmirëson cilësinë e lëkurës dhe të flokëve tuaj./tvklan.al

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak"U vra për 9.600 lekë", autorët janë identifikuar nga kamerat, por...
Artikulli tjetër"Po na detyroni të braktisim edhe Tiranën", pedagogia 'shpërthen' keq në rrjetet sociale

S'KA KOMENTE

Comments are closed.