VIDEO/ Si e panë liderët ndeshjen Kroaci-Angli, ja çfarë i thotë Rama kryeministres May pas humbjes

SHPËRNDAJE

Kryeministri Rama dhe liderët e tjerë të Evropës kanë qenë sot në Samitin e NATO-s, por nuk kanë lënë pas dore dhe ndeshjen e gjysmëfinales.

Rama ka bërë publike një video ku të gjithë liderët janë mbledhur rreth një telefoni dhe shohin ndeshjen Kroaci-Angli.

Pas përfundimit të ndeshjes, Rama ka qene i qeshur, por nuk ka vonuar t’i shprehe “ngushëllimin” kryeministren britanike.

“Kupa e Botës po vjen në Ballkanin Perëndimor, e bëtë diçka për Ballkanin Perëndimor”, tha ai duke qeshur dhe duke i hedhur duart ne sup kryeministres britanike.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRama nxjerr videon, festa nga veriu në jug. Ja çfarë ka ndodhur
Artikulli tjetërFutbolli nuk shkon në shtëpi, ja çfarë shkruajnë mediat në Angli pas eliminimit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.