VIDEO/ Shpërfytyrohet Lacio, Muriqi debuton në ditë të keqe për bardhekaltërit

| 20:50
SHPËRNDAJE
 

Lacioja pësoi humbje të papritur me rezultatin 3-0 në fushën e Sampdorias. Pavarësisht se bardhekaltërit niseshin si favoritë në këtë sfidë, xhenovezët fituan bindshëm kundër ekipit të Simone Inzagit, i cili sot vuante dhe mungesën e sulmuesit kryesor Çiro Imobile.
img_580_380_center_articles-489997

Në këtë sfidë debutoi dhe blerja e re e Lacios Vedat Muriqi në minutën e 59-të, por nuk mundi të bënte asnjë efekt tek Lacioja.

FT| Sampdoria-Lacio 3-0
Kualiarela 32′, Aguelo 41′, Darmsgard 74′

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.