VIDEO/ Shokohen pasagjerët, çifti bën seks në avion

| 21:59
SHPËRNDAJE

Një çift janë arrestuar pasi kanë kryer marrëdhënie seksuale në avion, ndërsa kanë shokuar pasagjerët.

Sipas “Thes Mirror”, ngjarja ka ndodhur në Rusi, ndërsa burri 41-vjecc dhe gruaja 43-vjecc, ishin takuar disa minuta më parë më aeroport.

1

Sipas policisë ata kishin qenë të dehur, ndërsa do të përballen me 15 ditë burg dhe gjobë.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.