VIDEO/ Shoferi i dehur në timon, kamerat e sigurisë fiksojnë aksidentin e frikshëm në Prizren

| 23:31
SHPËRNDAJE

Gazeta Insajderi ka siguruar videon e aksidentit të frikshëm në Korishe të Prizrenit ku një person mbeti i plagosur rëndë.

auto_aksidenti-730x4401582232601

Aksidenti, i cili ndodhi mbrëmë pas mesnatës, dyshohet se drejtuesi i mjetit që ka qenë edhe shkaktar, ka qenë nën ndikimin e alkoolit.

Sipas Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit, Shaban Osmanollaj, në këtë aksident janë përfshirë tre automjete.

“Ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime të rënda në magjistralen Prizren – Suharekë, në hyrje të fshatit Korishë në orën 03:00 të mëngjesit. Në aksident kanë qenë të përfshira tri automjete. Lëndime të rënda ka pësuar vozitësi i cili fillimisht është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal të Prizrenit, pastaj me rekomandim të mjekëve është dërguar në QKUK në Prishtinë”, është shprehur Osmanollaj.

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.