VIDEO/ Shikoni si mësuesi e godet pa ndalur nxënësin në orë të mësimit

| 15:23
SHPËRNDAJE

70349863_511344219668239_1429918432450576384_n-600x360

Një mësues nga fshati Greme e Komunës së Ferizaj shihet duke dhunuar në orë të mësimit një nxënës me shpulla. Kjo video ëshjtë publikuar nga Gazeta Express. Sipas saj, rasti ka ndodhur në shkollën fillore “Enver Topalli” në këtë fshat.

Sipas këtij lexuesi, profesori me inicialet XH.T. vazhdimisht ushtron dhunë fizike ndaj nxënësve.

Më poshtë video:

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.