VIDEO/ Shikoni si e vjedhin laptopin në lokal fare lehtë dy skifterat në Tiranë

| 17:27
SHPËRNDAJE

Kjo video e postuar ne rrjetet sociale, nga faqja e njohur Lolita, tregon momentet kur dy djem grabisin fare qetesisht nje laptop ne tavolinen e nje lokali te Muzeu Historik ne Tirane.

Statusi i plote i Lolita:

Njoftim: dje ne oren 20:00 ka humbur nje laptop me çante te zeze.
Ju lutem persinve me xhup te kuq dhe bluze te bardhe te cilet e kane marre ta rikthejn tek Bar Egi’s ( tek lokalet anash Piazza tek Muzeu Historik) ose te kontaktojne ne nr: 0695587625 pasi jane nxjerre pamjet e momentit te vjedhjes nga kamerat dhe ne te kundert do te behet denoncim ne polici me pamjet filmike.

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.